کارگاه دورهمی چی هست اصلا؟

همونطور که من رو می‌شناسین یا شاید هم نمی‌شناسین، من یه متخصص هستم که از دنیای تکنولوژی و دیجیتال مارکتینگ و برندینگ وارد صنعت پوشاک شدم. یکی از مشکلاتی که همیشه می‌دیدم بچه‌های (بخوانید فعالان محترم) پوشاکی دارن، این بود که می‌دیدم باهاش دست و پنجه نرم می‌کنن، مشکلاتی بوده که بخاطر نداشتن مهارت‌های مارکتینگی و برندینگی براشون به وجود میومده. بنابراین قصد کردم که مطالبی رو که می‌دونم و همین الان خودم دارم ازشون استفاده می‌کنم رو خلاصه کنم و به صورت خیلی آسون شده (اما شدیدا کاربردی)، توی یه سری رویداد کافه طور، خودمونی اما به شددت حرفه‌ای بهتون یاد بدم. این شد که کارگاه دورهمی ها از اینجا شکل گرفتند. کارگاه هایی که مطالبی توشون میگیم که ادعا می‌کنم حتی توی دنیای تکنولوژی هم نیمتونین به سادگی گیر بیارین.

پیش‌نیازهای شرکت در این رویدادها فقط یه ذهن باز، یه هدف دور و اشتیاق رسیدن به اهدافتون هست. شرکت در کارگاه ها کاملا رایگان هست، فقط باید در طول کارگاه یک سفارش از کافه محل برگزاراری بدید.

کسانی که تهران نیستند و نمیتونند به صورت حضوری شرکت کنند برای اونها هم فکری کردیم، از کل رویداد لایو میگیریم و میتونید ببینید و سوالهاتون رو هم همونجا بپرسید.

بعد از کارگاه همه میتونند به اسلایدای تدریس شده دسترسی داشته باشند فقط باید اطلاعات تماسشون رو برای ما بفرستند.

چرا شرکت درکارگاه دورهمی براتون مفیده؟

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

تا الان این موضوعات رو گفتیم

 

اینستاگرام مارکتینگ

 

 

ویدیو مارکتینگ

 

 

گیمیفیکیشن

 

یک نگاه کوتاه به کارگاه دورهمی اینستاگرام مارکتینگ

توی سری اول کارگاه دورهمی‌ها، سعی کردیم اینستاگرام رو به طور کامل در پنج کارگاه پوشش بدیم.

در کارگاه اول با استاندارد سازی پیج و استارت کسب و کار اینستاگرامی شروع کردیم

در کارگاه دوم، تبلیغ نویسی و تولید محتوا رو با هم تمرین کردیم.

کارگاه سوم (این کارگاه دورهمی) رو به روش‌های افزایش فالوور و کار با نرم افزارها اختصاص دادیم.

توی گارگاه چهارم یاد گرفتیم که چطور خودمون رو به طور کامل از رقبا متمایز کنیم.

و توی کارگاه پنجم  یاد گرفتیم سبک خودمون رو بسازیم و چطور یه زندگی اینستاگرامی داشته باشیم و بلاگ کنیم.

دانلود اسلایدای این کارگاه

یک نگاه کوتاه به کارگاه دورهمی ویدیو مارکتینگ

این کارگاه-دورهمی‌ها که لزوما برای دوستان پوشاکی نبود، کمک کردیم تا با کمک محتوای ویدئویی کسب و کارتون رو پویا کنید.

چندتا از سرفصلاش:

انواع محتواهای ویدیویی که به کار شما میایند…انواع سبک های ویدیو که می‌توانید استفاده کنید….نحوه ساخت کمپین های ویدیو مارکتینگ….تشریح اجزای یک ویدیوی تبلیغاتی….معرفی ابزارهای مورد نیاز برای ساخت ویدیو…سناریو پردازی برای ویدیو….آموزش نکات فیلم برداری حرفه‌ای با موبایل ( و غیر موبایل!)….

و کلی موضوعات جذاب دیگه…

دانلود اسلایدای این کارگاه

یک نگاه کوتاه به کارگاه دورهمی گمیفیکیشن

توی این سری از کارگاه دورهمی‌ها، سعی کردیم گیمیفیکیشن رو به طور کامل پوشش بدیم. در جلسه اول با استراتژی گیمیفیکیشن آشنا شدیم، اینکه به چه دلیلی میخوایم گیمیفیکیشن راه بندازیم. همچنین با رانه‌ ( core drive ) های اصلی ذهن انسان آشنا شدیم و دونستیم ذهن آدم چطوری کار می‌کنه و چطور باید تحریکش کرد که وارد بازی بشه

توی جلسه دوم کارگاه دورهمی یاد گرفتیم که چطور المان‌های بازی رو کنار هم بگذاریم تا نقشه‌ای درست کنیم که آدم‌ها درگیر اون بشن و ما بتونیم یه گیمیفیکیشن که کار میکنه داشته باشیم.

دانلود اسلایدای این کارگاه

کارگاه دورهمی بعدی چیه؟

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

ثبت نام همین کارگاه