درباره علیرضا امیری فلاح

من متخصص دیجیتال برندینگ مد و فشن هستم. به کسب و کارها کمک میکنم که دیده بشن، دوست داشته بشند، ازشون خرید بشه، تکرار خرید بشه و به بقیه معرفی بشند.

همه اینها، در دنیای دیجیتال!

درباره من

علیرضا امیری فلاح | متخصص دیجیتال برندینگ مد و فشن

سلام،
من علیرضا امیری فلاح هستم، متخصص دیجیتال برندینگ مد و فشن. توی این سه سالی که وارد بازار مد و فشن شدم، البته حدودا ۱۰ سالی هست که دارم روی حرفه‌ام کار میکنم.

همیشه یکی از دغدغه‌های من این بوده که چرا دوستان فعال در این صنعت، انقدر سنتی موندند و از ظرفیت‌های دنیای دیجیتال استفاده نمی‌کنن..!

برای بعد از دو سال اول که روی بیزینس خودم کار میکردم، به نظرم رسید از طریق انتشار دانشم و راهنمایی دوستانمون، بتونم به بقیه هم کمک کنم. من اعتقاد دارم که اگه حال بقیه خوب بشه، حال صنعتمون هم بهتر میشه و در نهایت نه تنها خودم، بلکه هممون بهتر میشه.

دقیقا کار من چیه

من یه جادوگرم! کسب و کارتون جادو کم داره؟

من متخصص دیجیتال برندینگ مد و فشن هستم. این تخصص خودش از چندتا المان تشکیل شده که جلوتر میگم.

خیلی اهل تعریف از خودم نیستم، ولی با اطمینان بگم من شاید یکی از ۱۰ تا خوب ایران تو حوزه‌ی خودم هستم. خصوصا توی بازار مد و فشن که ندیدم کسی به اون صورت فعالیت مشابه با من انجام بده …

  • مدیریت کسب و کار
  • اصول بازاریابی (مثل تحقیقات بازار، تدوین استراتژی بازاریابی و ..)
  • دیجیتال مارکتینگ (مثل بازاریابی‌های آنلاین و کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی و …)
  • استراتژی تولید محتوا ( انواع محتوا، برای استفاده در جاهای مختلف)
  • وب‌مستری و ساخت زیرساخت‌های دیجیتال ( مثل هوشمندسازی کسب و کار)
  • اصول برند سازی (شرکتی، یا برندسازی شخصی)
  • بازاریابی مد و برندسازی مد (که این سالها مدام در حال مطالعه و نوشتن مقاله هستم)

پس به طور خلاصه، فکر میکنم اگه اصول کسب و کارت رو چیده باشی یا اینکه صفر صفر باشی میتونم کمکت کنم. و اصولا با سازمان‌هایی که سیستم بیزینسشون خیلی سفت و سخت شکل گرفته و توان به روز شدن ندارند، کار نمیکنم :‌)

چطور می‌تونم کمکت کنم

و تیپ کاری من … :‌)

من به هیچ وجه نسخه‌ی از پیش تجویز شده‌ای ندارم، چون مطمئنم و دیدم که حتی دو کسب و کار که با هم شروع کردند و یک کار رو میکنن، بنا به برندی که میخوان بسازن، میتونن دو مسیر کاملا جدا از همدیگه داشته باشن.

من بیشتر از اینکه حرف بزنم و چیزی رو دیکته کنم، حرف های شما رو گوش میکنم. فکر می‌کنم و سوال می‌پرسم. و بنا بر جواب‌های شما، بهترین راه‌های ممکن رو پیش روی شما میگذارم و با اعلام فرصت‌ها و خطرات مسیرها، بهتون حق انتخاب میدم. بعد از اون اگه بخواین، و خودمم وقت خالی داشته باشم، شاید در اجراش هم بتونم در کنارتون باشم.

چرا باید از کمک من، علیرضا امیری فلاح کمک بگیری؟

چه معیارهایی برای همکاری داری؟ معیارهای من اینهاست:

من اعتقاد دارم اگه میخوای از کمک کسی استفاده کنی، اون فرد باید پنج‌تا ویژگی داشته باشه تا بتونم کارم رو دستش بسپرم:

اول اینکه متخصص باشه؛ مسلما کسی که میگه من هم توی محصول کمکت میکنم، هم روی استراتژی برندت، هم روی بحث منابع انسانیت، هم روی فروشت و هم روی موفقیت شخصیت، نمیتونه متخصص باشه!

دومین ویژگی‌ای که شخصا دنبال میکنم، اینه که اون فرد متخصص همین صنعت باشه. مثلا نمیتونین از کسی که تو کار صنعت ساختمونه، برای پوشاک استفاده کنین.

سومین ویژگی، اینه که اون فرد خودش کارش همون موضوع باشه. مثلا اگه میگه من کارم دیجیتال برندینگ هست، فقط اونو تدریسش نکنه. بلکه بیزینسش هم همین باشه.

چهارمین ویژگی، این باشه که وقتی میگه مثلا تبلیغات کن، بتونه با جزئیاتش بگه چقدر ریال لازمه که دقیقا چند نفر ورودی داشته باشیم که دقیقا چقدر بتونیم بفروشیم و دقیقا چقدر سود بدست میاریم..!

و پنجمین ویژگی، اون کسی که میخوام از کمکش استفاده کنم هر پروژه‌ای رو قبول نکنه و فقط روی دو سه تا پروژه کار کنه، اما خوب کار کنه. نه که فقط بخواد کار رو زخمی کنه و تعداد پروژه‌ها مسئله‌اش باشه.

من این پنج ویژگی رو دارم :‌)

خب، می‌تونم کمکت کنم؟

اگه جوابت مثبته، کار فرم این پایین ارتباط دادن ماست

خب، خیلی حرف زدیم، به نظرم اینا لازم ترین اطلاعات بودن که باید میدونستی :‌)

اگه میخوای با من در تماس باشی، لطفا فرمی که این پایین هست رو پر کن. به محض اینکه فرم پر بشه، اطلاعاتت برای من ایمیل میشه و شرح پروژه‌تون رو میخونم. اگه بتونم کمکی کنم (که خوشحال میشم کمک کنم)، خودم باهاتون تماس می‌گیرم.

گرچه، هر زمان که خواستی، شماره تلفن من پایین همه صفحات وبلاگم هست، میتونی با اون تماس بگیری. (فقط قبلش بهم پیام بدین که بتونم پاسخگو باشم)

یه سری مسیر پیشنهادی برای ادامه:

مطالعه بلاگ

در بلاگم که همیشه سعی میکنم مطالب خوبی بگذارم که درجه یک و کاربردی باشند، میتونی بیشتر با نوع دیدگاهم آشنا بشی و مطالب خوبی اونجا بخونی.

مطالعه مطالب بلاگ

دریافت وقت مشاوره

همیشه صحبت با یه متخصص راجع به کسب و کار، میتونه به نتایج عالی ای برسه. می‌تونیم یه قرار ملاقات با همدیگه ترتیب بدیم تا بیشتر کمکت کنم.

دریافت یک وقت مشاوره

پیشنهاد برای همکاری

پیشنهادات همکاری همیشه جذابند! میتوینم نشستی داشته باشیم و راجع به کارها بیشتر گپ بزنیم و فرصت‌های همکاری رو بیشتر بررسی کنیم.

ارسال پیشنهاد همکاری

سوالات متداول

چه معیارهایی برای همکاری داری؟ معیارهای من اینهاست: من اعتقاد دارم اگه میخوای از کمک کسی استفاده کنی، اون فرد باید پنج‌تا ویژگی داشته باشه تا بتونم کارم رو دستش بسپرم: اول اینکه متخصص باشه؛ مسلما کسی که میگه من هم توی محصول کمکت میکنم، هم روی استراتژی برندت، هم روی بحث منابع انسانیت، هم روی فروشت و هم روی موفقیت شخصیت، نمیتونه متخصص باشه! دومین ویژگی‌ای که شخصا دنبال میکنم، اینه که اون فرد متخصص همین صنعت باشه. مثلا نمیتونین از کسی که تو کار صنعت ساختمونه، برای پوشاک استفاده کنین.

و تیپ کاری من … :‌) من به هیچ وجه نسخه‌ی از پیش تجویز شده‌ای ندارم، چون مطمئنم و دیدم که حتی دو کسب و کار که با هم شروع کردند و یک کار رو میکنن، بنا به برندی که میخوان بسازن، میتونن دو مسیر کاملا جدا از همدیگه داشته باشن. من بیشتر از اینکه حرف بزنم و چیزی رو دیکته کنم، حرف های شما رو گوش میکنم. فکر می‌کنم و سوال می‌پرسم. و بنا بر جواب‌های شما، بهترین راه‌های ممکن رو پیش روی شما میگذارم و با اعلام فرصت‌ها و خطرات مسیرها، بهتون حق انتخاب میدم. بعد از اون اگه بخواین، و خودمم وقت خالی داشته باشم، شاید در اجراش هم بتونم در کنارتون باشم.

مدیریت کسب و کار اصول بازاریابی (مثل تحقیقات بازار، تدوین استراتژی بازاریابی و ..) دیجیتال مارکتینگ (مثل بازاریابی‌های آنلاین و کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی و …) استراتژی تولید محتوا ( انواع محتوا، برای استفاده در جاهای مختلف) وب‌مستری و ساخت زیرساخت‌های دیجیتال ( مثل هوشمندسازی کسب و کار) اصول برند سازی (شرکتی، یا برندسازی شخصی) بازاریابی مد و برندسازی مد (که این سالها مدام در حال مطالعه و نوشتن مقاله هستم)